информации за игра: Ninjago Ninja Code

Ninjago Ninja Code Опис:

Нинџа законик Внесете го Digiverse во нинџа кодот! Дигиталниот доминирам има оштетени од Ninjago Сити супер. Користете Техно ножеви нинџа е да се пробие во непријател возила и ги користат како своја. Изберете помеѓу Каи, Зејн, Кол, и Jay да се борат
контрола: Move PgUp : Jump A: Attack S: Spinjitzu Space: Super Attack

(2 гласови, просечно 4.00 од 5)Слични игри

 • Hong Kong Ninja
  Хонг Конг нинџа
 • LEGO Ninjago Star Wars Ace Assault 2
  Лего Ninjago Star Wars ace напад 2
 • Teenage Mutant Ninja Turtles Speed Demon
  Тинејџерскиот мутант нинџа желки брзина демонот
 • Ninjago Fallen Ninja
  Ninjago падна нинџа
 • Ninjago Ninjaday
  Ninjago ninjaday
 • Lego Ninjago Possession
  Лего Ninjago сопственост
 • NINJAGO Skybound
  Ninjago skybound
 • Legendary Ninja Battles – Ninjago game
  легендарниот нинџа битки - Ninjago игра
 • Ninjago: spinjitzu snakedown
 • NINJAGO: THE FOUR PATHS
  Ninjago: четирите патеки
 • Ninjago Rise of the Nindroids
  Ninjago подемот на nindroids
 • Ninjago Jungle Adventure
  Ninjago џунглата авантура
 • A Legendary Ninja Battles
  легендарен Ninjago битки
 • Swift Ninja
  брза нинџа
 • Lego Ninjago - Dragon Mountain
  Лего Ninjago - змеј планина
 • LEGO Lord of the Ring
  Лего Господарот на прстенот
 • Ninjago Invasion from Planet X2 1/2
  Ninjago инвазија од планетата x2 1/2
 • LEGO Ninjago Viper Smash
  Лего Ninjago Viper пресече
 • Lego Ninjago Marvel: Ultimate Spider Man
  Лего Ninjago чудо: крајната пајакот човек
 • Ninjago Secret Key
  Ninjago таен клуч
 • Ninjago Secret Code
  Ninjago таен код
 • Ninjago Forgotten City
  Ninjago заборавен град
 • LEGO Ninjago Star Wars Ace Assault
  Лего Ninjago Star Wars ace напад
 • Ninjago: Lego Gas Station
  Ninjago: бензинска пумпа Лего
 • Ninjago Legend Fighting 2
  Ninjago легенда борат 2
 • Ninja Bike
  нинџа велосипед
 • Ninjago: Legend of Fighting
  Ninjago: Легендата на борбите
 • Lego Ninjago Adventure
  Лего Ninjago авантура
 • NinjaGo Monster Forest
  Ninjago чудовиште шума
 • NinjaGo Snake Invation
  Ninjago змија invation
 • Running Ninjago
  водење Ninjago
 • Ninjago Energy Spear Battle
  битка Ninjago енергија копје

други игри

 • Regular Show Fist Punch
  Редовно шоу тупаница удар
 • Spider-Man Wall Exchange
  Spider-Man размена ѕид
 • We Bare Bears Game - Out of the Box
  ние голи мечки надвор од кутијата
 • Ant Man and the Wasp: Attack of the Robots
  мравка и оса: напад на роботите
 • Cyber Hunter
  сајбер ловец
 • The Wolverine Tokyo Fury
  X-Men Wolverine Токио бес
 • The Amazing World of Gumball Remote Fu
  Неверојатен свет на далечинскиот управувач на гума
 • We Bare Bears Game - Polar Force
  ние голи мечки игра - поларна сила
 • Regular Show Game - Demonic Naptime
  Редовно шоу игра - демонски naptime
 • Sketchy Show Game - Clubber's Quarrel
  површни шоу игра - кавга clubber е
 • We Bare Bears Feathered Chase
  ние голи мечки пернат потера
 • Battle Of Tanks
  битка на резервоари
 • Power Rangers Unleash The Power
  моќ Ренџерс ослободи моќта
 • Powerpuff Girls Attack of the Puppybots
  powerpuff девојки нападот на puppybots
 • Penn Zero Part-Time Hero Zap Trap
  Пен нула со скратено работно време херој живост стапица
 • Sewer Pigs
  канализација свињи
 • Star vs the Dungeon of Evil
  ѕвезда vs зандана на злото
 • Henry Danger Rescue Rumble
  Хенри опасност спасување тркалаат