информации за игра: Земи го мојот планета

Get Off My Planet Опис: Започнете со градот на нова планета! Изградба на фарми, рудници, електрични централи и други објекти за да им помогне на вашиот град да просперира. Колонизација на оваа планета нема да биде лесно со вонземјани свиткана на вашиот уништување, па мора да се постави кули да се брани против инвазија.

(Не оценки Сепак)Слични игри

 • Teddy Bear Zombies Defense
  Мечето зомби одбраната
 • City Heroes
  градски херои
 • Viking Wafare
  викинг војна
 • Kingdom Defense
  царство одбрана
 • Tower Defense
  туѓо кула за одбрана
 • Tower Defense Car Parking game
  кула за одбрана паркинг игра
 • Idol Defense
  идол одбрана
 • Disney Hero Sticker Defender
  Дизни херој налепница бранител
 • Phineas & Ferb Backyard Defense
  Финес и Ferb двор одбрана
 • Lucky Tower 2
  среќа кула 2
 • Causality 2
  каузалноста 2
 • Guardians of the Galaxy Defend The Galaxy Marvel's Guardians of the Galaxy
  Чувари на Галакси бранат галаксијата
 • Desktop Tower Defense
  десктоп кула за одбрана
 • Portal Defenders game
  портал бранители игра
 • League of Legends Cho'Gath Eats the World
  Лигата на легенди cho'gath јаде светот
 • Zombo Buster Rising
  zombo другар зголемувањето на
 • Simpson School Defense
  Симпсон Училиште одбрана
 • Dragon Ball Z Defense
  Dragon Ball Z одбрана
 • Monster Squad Advanced
  чудовиште тимот напредни
 • Obama White House Defense
  Обама во Белата куќа за одбрана
 • Control Craft 3 - The Last Battle
  контрола занает 3 - последна битка
 • The Empire Defender
  бранител на империјата
 • Pre-civilization: Stone Age
  претходна цивилизација: камено време
 • Batman Defend Gotham
  Бетмен бранат Готам
 • Khazyle - Fury of the elements
  Khazyle - бес на елементи
 • Defend Your Cabin
  брани својата кабина
 • Roads of Rome
  Патишта на Рим
 • Robot War : The Game
  Роботот војна: игра
 • Mars War TD
  Марс војна ТД
 • Weirdo Xmas
  чудак Божиќ
 • Home Sheep Home 2: Lost Underground
  Насловна овци дома 2: изгубени подземни
 • The Proposal
  предлогот

други игри

 • NINJAGO: Spinjitzu Smash DX
  Ninjago: spinjitzu пресече dx
 • Ninjago: spinjitzu snakedown
 • Plants vs Zombies Online
  Растенија наспроти зомби онлајн
 • Power Rangers: Super Samurai
  Моќ Ренџерс: Супер Самурај
 • Power Rangers Dino Thunder
  моќ Ренџерс Дино гром
 • Ninjago Energy Spear Game
  Ninjago енергија игра копје
 • Angry Birds Space HD
  Лути птици простор HD
 • Dragon Ball Fighting 1.9
  Dragon Ball борат 1.9
 • Ben 10 Ultimate alien
  бен 10 крајната вонземјанин
 • Iron Man Assault On Aim
  Iron Man напад на цел
 • Doraemon Adventure
  Doraemon авантура
 • Dora and the lost Valentine
  Дора и загуби на вљубените
 • Ninjago Dragon Battle Lego
  Лего Ninjago змеј битка
 • Ben 10 Samurai Warrior
  бен 10 самурај воин
 • Talking Tom Cat 2
  Зборувајќи Том Кат 2
 • Doraemon Mystery
  Doraemon мистерија
 • Oggy Moshi
  Oggy Moshi
 • Oppa Gangnam Style Run
  Oppa Gangnam стил на рок