информации за игра: Barbie Rider

Barbie Rider Опис: Барби возење принцот да се спаси принцот, ќе им помогне на Барби да се избегне се најавува на патот и го собираат овошје за коњи. Користете го глувчето за да се движат, притиснете простор бар да скокаат.
контрола: Use the mouse to move, press the Space Bar to jump.

(Не оценки Сепак)Слични игри

  • The PowerPuff Girls Unordinary Week
    моќта на девојчињата е невообичаена недела
  • The PowerPuff Girls Glitch Fixers
    fixers powerpuff девојки проблем
  • Powerpuff Girls Attack of the Puppybots
    powerpuff девојки нападот на puppybots
  • Talking Tom Cat Kinder Surprise
    Зборувајќи Том Кат Киндер изненадување
  • The Powerpuff Girls Game - Morning Mix Up
    powerpuff девојки игра - наутро измеша
  • The Powerpuff Girls Morning Mayhem
    powerpuff девојки утро осакатување на
  • Mommy Birth Care
    Мама грижи раѓање
  • Powerpuff Girls Mech Mayhem
    powerpuff девојки Машинско осакатување
  • Princess Scooter Ride
    принцеза возење скутер
  • Dora Love Play Golf
    Дора љубов играат голф
  • Barbie: Driving Around Town
    Барби возење низ град
  • Dora and Forest Adventure
    Дора и авантура шума
  • Super Barbie Saving City
    Барби супер заштеда на градот
  • Dora Heart College
    Дора срцето колеџ
  • Dora Amazing Land
    Дора неверојатна земјиште
  • Dora Shoes Collections
    Дора чевли колекции
  • Dora Hospital Recovery
    Дора обновување болница
  • Powerpuff Girls Attack of the Puppybots
    powerpuff девојки нападот на puppybots
  • Dora's Super Soccer Showdown
    Супер фудбалска пресметка на dora
  • Cute Little Baby Bathing
    симпатична малку бебе капење
  • Dora Archer
    Дора Арчер
  • Scooty Racing Match 3
    scooty тркачки натпревар 3
  • Dora Secret Path Adventure
    Дора Тајната патека авантура
  • Frozen : Anna Adventure Part 1
    замрзнати: Ана авантура дел 1
  • Frozen Double Trouble
    замрзнати двојно проблеми
  • Barbie A Sports Star 2014
    Барби спортска ѕвезда 2014
  • Winx Club: Let Your Wings Shine
    Winx Club: нека твоите крилја блесне
  • Winx Club Game : My Fairy Pet
    Winx Club Игра: мојата самовила миленичиња
  • Dora Save the Dog
    Дора Зачувај го Куче
  • Barbie Princess Vespa
    Барби Принцезата веспа
  • Pucca Escape
    Pucca бегство
  • Turkey Decoration
    Турција декорација

други игри

  • Adventure Time Game - Sound Castle
    авантура време игра - звук замокот
  • Spongebob Pet Vet Doctor
    Детски миленичиња ветеринар доктор
  • Couples New Year Party
    принцеза двојки новогодишна забава
  • Christmas Tree Decoration
    декорација на новогодишни елки
  • The PowerPuff Girls Unordinary Week
    моќта на девојчињата е невообичаена недела
  • Disney Sticker Stacker
    Дизни налепници Сложувач
  • Tom Cat And Angie Winter Fashion Tree
    Том Кат и Енџи зима мода дрво
  • Frozen Princess Real Dentist
    замрзнати принцеза вистински стоматолог
  • Disney College Life
    Дизни колеџ живот
  • Ariel's Overalls
    комбинезони Ариел облекуваат
  • Minions Coloring Book
    потчинети боенка
  • Rapunzel Split Up With Flynn Add Time
    Rapunzel разделуваат со Флин додадете време
  • Elsa Stomach Virus
    Elsa стомачен вирус
  • Talking Tom Cat Kinder Surprise
    Зборувајќи Том Кат Киндер изненадување
  • The Powerpuff Girls Game - Morning Mix Up
    powerpuff девојки игра - наутро измеша
  • Donald Trump vs Hillary Clinton Girl Game
    Доналд Трамп vs Хилари Клинтон девојка игра
  • Angela and Talking Tom Dream Wedding
    Анџела и Зборувајќи Том сон свадба
  • Halloween Special Wedding Cake
    Ноќта на вештерките Специјални свадбена торта