информации за игра: Tap and Go

Tap and Go Опис:

Жолтата пате треба да скокне во вистинските насоки за да ја однесе до својата дестинација без да падне од платформата. Бидете вешти да не ги пропуштите насочените движења на патењето.


контрола: Use mouse to play Tap and Go Game.

(1 гласови, просечно 2.00 од 5)Слични игри

 • Adventure Time Game - Sound Castle
  авантура време игра - звук замокот
 • Adventure Time Game - Gate Crashers
  авантура време игра - портата crashers
 • We Bare Bears Beary Rapids Games
  we bare bears beary rapids games
 • Extreme Bikers Game Online
  need for speed heat review
 • Unikitty Game - Sparkle Blaster
  unikitty game - sparkle blaster html5 online
 • We Bare Bears Game - Out of the Box
  ние голи мечки надвор од кутијата
 • Clarence Reckless Ramps
  разјаснување безвредни рампи
 • BEN 10 Upgrade Chasers
  бен 10 надзорни чувари
 • Ben 10 Game - Ben 10 Games: Penalty Power
  ben 10 games: penalty power
 • Ant Man and the Wasp: Attack of the Robots
  мравка и оса: напад на роботите
 • Cyber Hunter
  сајбер ловец
 • UnPark me
  warehouse king online game
 • Super Dunk Line 2
  super dunk line 2
 • Ben10 2018 Game - Rustbucket Rescue
  ben10 2018 game - rustbucket rescue
 • Infinite Steve
  бесконечен Стив
 • Teddy Bear Zombies Defense
  Мечето зомби одбраната
 • City Heroes
  градски херои
 • Hover Pizza Cats Racing
  лебдиш пица мачки дербито
 • Penguins Madagascar I Spy Game
  пингвини на Мадагаскар јас шпион игра
 • Frankenstein Adventures
  Франкенштајн авантури
 • Penn Zero Flappy Fish Rush
  Пен нула Flappy риба треска
 • Swing Robber
  замав арамија
 • Ariel's Overalls
  комбинезони Ариел облекуваат
 • Spect Games
  почитување игри
 • Trumpoline Donald Trump Game
  Доналд Трамп trumpoline
 • Ben10 2016 Game Cannonbolt Smash
  ben10 2016 игра cannonbolt пресече
 • Ben10 2016 Game Cannonbolt Erase
  ben10 2016 игра cannonbolt бришење
 • Clarence Scared Silly
  Кларенс исплашени глупо
 • Elsa And Anna Halloween Story
  Елса и Ана Ноќта на вештерките приказна
 • Ben10 No Arm Done
  ben10 ниту една рака, направи
 • Arm Shirt Juggle
  Кларенс рака кошула жонглирам
 • Lego Frozen Mosaic
  Лего замрзнати принцеза мозаик

други игри

 • SpongeBob SquarePants: Monster Island Adventures
  spongebob squarepants: monster island adventures
 • UnPark me
  warehouse king online game
 • Super Dunk Line 2
  super dunk line 2
 • Infinite Steve
  бесконечен Стив
 • Boom Boom Zombie
  бум бум зомби
 • Teen Titans Go Training Tower
  teen titans go training tower
 • Woody to the Rescue
  toy story woody to the rescue
 • Zombie Demolisher 4
  зомби уништувач 4
 • Tap and Go
  допрете и одете
 • SpongeBob SquarePants Pro Sk8r
  детски квадратни про ск8р
 • Drop the Gift
  капка подарок
 • Penguins Madagascar I Spy Game
  пингвини на Мадагаскар јас шпион игра
 • Santa’s Helper
  помошник на Санта
 • It is a SpongeBob Christmas 2
  тоа е бонбоничка Божиќ 2
 • Teen Titans Titanic Heartbreak
  teen titans titanic heartbreak
 • The PowerPuff Girls Glitch Fixers
  fixers powerpuff девојки проблем
 • Penn Zero Flappy Fish Rush
  Пен нула Flappy риба треска
 • Swing Robber
  замав арамија